O nas


 

Od 20 lat oferujemy Państwu szeroki zakres szkoleń. 

Na naszych szkoleniach dostarczamy Państwu praktyczną wiedzę, w zakresie finansów, rachunkowości, prawa, podatków, rynku kapitałowego oraz bezpieczeństwa danych i kompetencji miękkich. Większość naszych szkoleń realizujemy w formie praktycznych warsztatów, gdzie opieramy się na interaktywnym prowadzeniu zajęć poprzez rozwiązywanie zadań, przykłady i rozpracowywanie case study.  Są one oceniane przez Klientów jako bardzo użyteczne.  We wszystkich rodzajach szkoleń bazujemy na opiniach naszych Klientów aby dostarczyć im najbardziej aktualną i pomocną wiedzę zawodową.

Nasze priorytety to najwyższa jakość usług szkoleniowych, dostosowanie programów nauczania do potrzeb Klientów i wykorzystanie w nich najnowszych rozwiązań na potrzeby rynku. Każde oferowane przez nas szkolenie ma na celu zapewnienie efektywnego rozwoju wiedzy i kompetencji jego uczestników.

Od 20 lat szkolimy również biegłych rewidentów w zakresie rachunkowości i rewizji finansowej. Przeprowadzane podczas tych szkoleń wizytacje przedstawicieli Polskiej Izby Biegłych Rewidentów, mówią o „wzorcowym i zgodnym z wymogami uchwały PIBR realizowaniu programu, a także o wysokich kompetencjach wykładowców i wyczerpujących autorskich materiałach szkoleniowych.

W 2016 r. wygraliśmy przetarg Banku Światowego na szkolenia dla  biegłych rewidentów z zakresu Międzynarodowych Standardów Badania z wykorzystaniem informatycznego narzędzia audytowego. W ramach tego zlecenia zrealizowaliśmy 31 szkoleń dla 620 biegłych rewidentów.

Dowodem uznania dla naszych projektów szkoleniowych jest Medal Europejski dla usług szkoleniowych z zakresu rachunkowości, przyznany przez Komitety Integracji Europejskiej i Business Center Club.

Polecane dla Ciebie

Zobacz również

Skontaktuj się z nami

Karolina Łąkowska
Dyrektor Centrum Edukacji
607 595 131, (22) 560 76 70

e-mail

Patrycja Lichacy
Koordynator ds. projektów szkoleniowych
693 333 558, (22) 560 76 70

e-mail

Katarzyna Szymczyk
Koordynator ds. rozwoju i sprzedaży usług szkoleniowych
570 094 969, (22) 495 76 02

e-mail

 

Paweł Jaczewski
Menedżer ds. sprzedaży szkoleń

601 832 482, (22) 495 76 02
e-mail

Szkolenia wg kategorii

Szkolenia wg lokalizacji

Zamów szkolenie

Jeśli nie znalazłeś szkolenia dla siebie, napisz nam, czego potrzebuje Twoja firma.

Informacje o szkoleniach

Dziękujemy! Twój adres e-mail został dodany do bazy danych.

Dlaczego PKF

1

Szkolimy blisko 950 biegłych rewidentów rocznie z zakresu rachunkowości i rewizji finansowej

2

Wysokie kompetencje naszych wykładowców i "wzorcowe" realizowanie programów szkoleń potwierdzone zostały przez wizytacje przedstawicieli KRBR

3

Wysokie kwalifikacje i kompetencje zawodowe pracowników to wzrost konkurencyjności na rynku. Oferowane przez nas szkolenia mają na celu zapewnienie efektywnego rozwoju wiedzy i umiejętności uczestników.

4

Posiadamy 20-letnie doświadczenie w szkoleniu biegłych rewidentów z zakresu rachunkowości i rewizji finansowej na podstawie zezwolenia KRBR

5

W poszukiwaniu optymalnych rozwiązań odrzucamy utarte schematy. Szukamy właściwej drogi, skrojonej na miarę oczekiwań naszych Klientów.

Zaufali nam
PTWP S.A.
Poczta Polska
PAP S.A.
Grupa Lotos S.A.
WSiP S.A.
Prochem S.A.
Sokołów S.A.
Pekaes S.A.
Grupa Wydawnicza Infor S.A.
ZT Kruszwica S.A.
Aplisens S.A.
PKP Intercity Sp. z o.o.
Hawe S.A.
Bumar Sp. z o.o.
Phoenix Pharma Sp. z o.o.
Nasi partnerzy
GoldenLine LinkedIn YouTube Facebook Google+ SlideShare Isuu