Cel szkolenia:
Szkolenie uświadamia pracownika o skali zagrożeń, na jaką jest narażony w codziennej pracy. Wiedza zdobyta na szkoleniu przekłada się na poprawę polityki bezpieczeństwa danych, poprawę ogólnej świadomości bezpieczeństwa danych oraz umiejętności reagowania na zagrożenia.
Materiał szkolenia z ochrony danych przygotowany jest w taki sposób, aby osoba z opanowaną podstawową obsługą komputera mogła spojrzeć na daną sytuację lub wydarzenie z perspektywy atakującego i metod wyłudzania danych, aby dzięki temu uchronić siebie oraz firmę przed atakiem.
Korzyści dla uczestnika:
Adresaci szkolenia:
1. Podstawy bezpieczeństwa danych w firmie (m.in. zasada "czystego biurka" i "czystego ekranu"):
2. Pakiet biurowy i (nie)bezpieczne dokumenty:
3. Socjotechnika - co to jest?
4. Polityka haseł i kodów dostępu:
5. Bezpieczne korzystanie z Internetu:
6. Phishing:
7. Bezpieczna bankowość elektroniczna:
8. Bezpieczeństwo plików
9. Złośliwe oprogramowanie – choroba systemu komputerowego:
10. Bezpieczeństwo usług mobilnych i stacjonarnych:
11. Bezpieczeństwo i ochrona danych w domu.
12. Bezpieczeństwo i ochrona danych w firmie.
13. Pytania i odpowiedzi.
Jan Gachowski
Absolwent Politechniki Opolskiej. W 2011 r. ukończył studia MBA na Akademii Leona Koźmińskiego w zakresie MBA dla kadry IT. Akademia Leona Koźmińskiego(2010-2011). Specjalizuje się w tematyce bezpieczeństwa IT i informacji. Prowadzi szkolenia z zakresu Systemów Bezpieczeństwa Informacji, zasad i testów bezpieczeństwa IT, analiza oprogramowania i innych. Wieloletni praktyk, swoje doświadczenie w biznesie zdobywał na stanowiskach związanych z zarządzaniem działami IT.
Przemysław Tomasik
Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego na kierunku Informatyka. Zawodowo zajmuje się bezpieczeństwem prywatności i zgodności. Jako trener specjalizuje się w kwestiach cyberbezpieczeństwa, zarządzania bezpieczeństwem IT i informacji.
Zgłoszenia przyjmowane są wyłącznie w formie elektronicznej.
Prosimy o zwrócenie szczególnej uwagi na wpisywane do formularza dane - są to dane, na które zostanie wystawiona Państwu faktura.
Opłata obejmuje:
wykłady oraz materiały szkoleniowe. Uczestnicy otrzymują zaświadczenie ukończenia szkolenia.
Rabaty:
10% dla Klientów PKF Consult
Płatności:
płatność za szkolenie będzie dokonywana na podstawie faktury VAT, zgodnie z terminem płatności na fakturze. Faktura VAT zostanie wystawiona w dniu szkolenia lub w ostatnim dniu szkolenia w przypadku szkoleń wielodniowych i przesłana elektronicznie na adres wskazany w formularzu zgłoszenia.
Godziny szkolenia:
09.30 - 16.00
Szkolenie będzie realizowane w formule wirtualnej. Dlatego ważne jest, by mieli Państwo stabilne łącze internetowe. Link do szkolenia otrzymają Państwo na dzień przed jego terminem.
Karolina Łąkowska
Dyrektor Centrum Edukacji
607 595 131, (22) 560 76 70
Patrycja Lichacy
Koordynator ds. projektów szkoleniowych
693 333 558, (22) 560 76 70
Katarzyna Szymczyk
Koordynator ds. rozwoju i sprzedaży usług szkoleniowych
570 094 969, (22) 495 76 02
Paweł Jaczewski
Menedżer ds. sprzedaży szkoleń
601 832 482, (22) 495 76 02
e-mail
Jeśli nie znalazłeś szkolenia dla siebie, napisz nam, czego potrzebuje Twoja firma.
Szkolimy blisko 950 biegłych rewidentów rocznie z zakresu rachunkowości i rewizji finansowej
Wysokie kompetencje naszych wykładowców i "wzorcowe" realizowanie programów szkoleń potwierdzone zostały przez wizytacje przedstawicieli KRBR
Wysokie kwalifikacje i kompetencje zawodowe pracowników to wzrost konkurencyjności na rynku. Oferowane przez nas szkolenia mają na celu zapewnienie efektywnego rozwoju wiedzy i umiejętności uczestników.
Posiadamy 20-letnie doświadczenie w szkoleniu biegłych rewidentów z zakresu rachunkowości i rewizji finansowej na podstawie zezwolenia KRBR
W poszukiwaniu optymalnych rozwiązań odrzucamy utarte schematy. Szukamy właściwej drogi, skrojonej na miarę oczekiwań naszych Klientów.