Regulamin Newslettera

Niniejszy regulamin określa ogólne warunki świadczenia usługi Newslettera – biuletynu elektronicznego wydawanego przez PKF Consult Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. z siedzibą: 02-695 Warszawa ul. Orzycka 6 lok. 1 B.

 1. Newsletter stanowi informacje handlowe w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144 poz. 104 ze zm.).
 2. Newsletter jest bezpłatny.
 3. W celu otrzymywania Newslettera użytkownik powinien: - dokonać zamówienia poprzez podanie w formularzu elektronicznym dostępnym na stronie www.pkfpolska.pl swojego adresu poczty elektronicznej (e-mail), - aktywować przycisk „Zapisz się”, - posiadać aktywny adres poczty elektronicznej (e-mail) na który zostanie wysłany link aktywacyjny stanowiący formalne potwierdzenie zgody na otrzymywanie newslettera.
 4. Z chwilą kliknięcia przycisku "Zapisz się" o którym mowa w ust. 3 pkt. 2 powyżej, pomiędzy Stronami zostaje zawarta umowa o świadczenie usług Newslettera.
 5. Użytkownik może w każdym momencie rozwiązać umowę o świadczenie usług Newslettera poprzez wykorzystanie linku zawartego w treści Newslettera (stopka). Z chwilą rozwiązania umowy o świadczenie usług Newslettera PKF Consult zaprzestaje przesyłania na adres poczty elektronicznej użytkownika Newslettera.
 6. PKF Consult informuje, że:
  • Administratorem Danych Osobowych jest PKF Consult Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. z siedzibą: 02-695 Warszawa ul. Orzycka 6 lok. 1 B, kontakt mailowy: pkfconsult@pkfpolska.pl (zwana dalej Spółką).
  • Administratorem Bezpieczeństwa Informacji w Spółce jest Pan Michał Sztąberek, adres email: michal.sztaberek@isecure.pl.
  • Dane osobowe gromadzone przy pomocy formularza przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust 1 pkt a RODO w celach związanych z przesyłaniem ofert handlowych Spółki.
  • Dane osobowe zebrane poprzez formularz newslettera będą udostępniane do spółek z Grupy PKF Consult (pod warunkiem wyrażenia odrębnej zgody).
  • Dane osobowe podane w formularzu newslettera będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody zainteresowanego podmiotu na jego otrzymywanie lub do czasu zaprzestania przez Spółkę wysyłki newsletterów.
  • Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania.
  • Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu realizacji wysyłki newslettera.
  • Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wniesienia skargi do GIODO, gdy uzna, iż przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Skontaktuj się z nami

Małgorzata Buf-Jabłońska
Dyrektor Centrum Edukacji
e-mail, 22 560 76 71

Katarzyna Szymczyk
Koordynator ds. szkoleń
e-mail, 22 560 76 55

Tomasz Oleszek
Koordynator ds. Rozwoju Usług i Sprzedaży
e-mail, 22 495 76 02

Szkolenia wg. kategorii

Szkolenia wg. lokalizacji

Zamów szkolenie

Jeśli nie znalazłeś szkolenia dla siebie, napisz nam, czego potrzebuje Twoja firma.

Informacje o szkoleniach

Dziękujemy! Twój adres e-mail został dodany do bazy danych.

Dlaczego PKF

1

Szkolimy blisko 700 biegłych rewidentów rocznie z zakresu rachunkowości i rewizji finansowej

2

Wysokie kompetencje naszych wykładowców i "wzorcowe" realizowanie programów szkoleń potwierdzone zostały przez wizytacje przedstawicieli KRBR

3

Posiadamy 19-letnie doświadczenie w szkoleniu biegłych rewidentów z zakresu rachunkowości i rewizji finansowej na podstawie zezwolenia KRBR

4

Posiadamy 19-letnie doświadczenie w szkoleniu biegłych rewidentów z zakresu rachunkowości i rewizji finansowej na podstawie zezwolenia KRBR

5

Zrealizowaliśmy ponad 700 szkoleń dla blisko 15000 słuchaczy - czyli ponad 7800 godzin zajęć przeprowadzonych przez wykładowców PKF

Zaufali nam
PTWP S.A.
Poczta Polska
PAP S.A.
Grupa Lotos S.A.
WSiP S.A.
Prochem S.A.
Sokołów S.A.
Pekaes S.A.
Grupa Wydawnicza Infor S.A.
ZT Kruszwica S.A.
Aplisens S.A.
PKP Intercity Sp. z o.o.
Hawe S.A.
Bumar Sp. z o.o.
Phoenix Pharma Sp. z o.o.
Nasi partnerzy
Forum Biznesu
Kariera w finansach
Klub integracji europejskiej
PUDS
Rach
GoldenLine LinkedIn YouTube Facebook Google+ SlideShare Isuu