Zagraniczne szkolenia wyjazdowe - Birma i Kambodża 2018

 

koszt pakietu szkoleniowego - 24 godz.
2 400,00 zł

koszt pobytu za osobę w pokoju 2-osobowym
12 600,00 zł

Dzień 1  (10 – 25.11.2018 r.)
Zbiórka na lotnisku im. F. Chopina, Warszawa. Wylot samolotem czarterowym LOT do Bangkoku.

Dzień 2 (11.11.2018 r. – Tajlandia)
Przylot do Bangkoku. Odprawa paszportowa i transfer do hotelu w okolice Kabin Buri (na wschód od Bangkoku). Zakwaterowanie w hotelu, kolacja i nocleg.

Dzień 3 (12.11.2018 r. – Kambodża)
Po wczesnym śniadaniu transfer na granicę pomiędzy Tajlandią i Kambodżą, odprawa wizowo-paszportowa. Przejazd do Siem Reap i zakwaterowanie w hotelu. Przejazd nad jezioro Tonle Sap i rejs łodzią do pływającej wioski. Kolacja w lokalnej restauracji i powrót do hotelu na nocleg.

Dzień 4  (13.11.2018 r. – Kambodża)
Po śniadaniu zwiedzanie kamiennych świątyń z czasów  imperium Khmerów w Angkorze (lista UNESCO). Lunch. Kompleks składający się z ponad 400 budynków otaczały niegdyś pola uprawne, drogi, kanały i potężne mury. Zwiedzimy: świątynie: Bayon i Babhuon, Taras Słoni, Taras Trędowatego Króla oraz Poł. Brama Angkor Thom i Angkor Wat. Po południu zwiedzimy Ta Phrom - część Angoru, którą pozostawiono siłom przyrody (tutaj dżungli) gdzie drzewa wyrastają z kamiennych budowli. Nocleg. Kolacja z pokazem khmerskich tańców.

Dzień 5 (14.11.2018 r. – Kambodża)
Po śniadaniu transfer autokarem do stolicy Kambodży - Phnom Penh. Zwiedzanie Phnom Penh: Pałac Królewski, srebrna Pagoda, pomnik niepodległości, Muzeum Tuol Sleng (ofiar reżimu Pol Pota) oraz świątynia Wat Phnom - najstarsza w mieście, od której pochodzi nazwa stolicy Kambodży. Tego dnia obiad lub kolacja. Nocleg.

Dzień 6 (15.11.2018 r. – Tajlandia)
Po śniadaniu  przelot do Bangkoku, gdzie zwiedzimy: świątynia Złotego Buddy, rynek kwiatowy w Chinatown, Pałac Królewski, na terenie oraz  Wat Pra Kaeo - świątynia gdzie przechowywany jest najsłynniejszy tajski posąg Buddy - Budda Szmaragdowy. Lunch. Zakwaterowanie. Kolacja z pokazem artystycznym ( płatna 60 USD).

Dzień 7 (16.11.2018r. Birma)
Śniadanie i transfer na lotnisko i wylot do Mandalay. Przejazd na rejs do Mingun, gdzie można zobaczyć pozostałości 150-metrowej pagody oraz największy działający dzwon świata. Po południu zwiedzanie Mandalay m.in.: pagoda Manhamuni - świątynia ze słynnym posągiem Buddy Manhamuni, czyli największą świętością w Birmie, Shwendaw Kyaung - klasztor będący jednym z najpiękniejszych przykładów lokalnego budownictwa drewnianego. Kolacja i zakwaterowanie w hotelu w okolicach Mandalay.

Dzień 8 (17.11.2018 r. – Birma)
Po wczesnym śniadaniu przejazd do pagody Kuthodaw, znanej jako „największa księga świata”, w której przechowuje się 729 marmurowych tablic z całym kanonem buddyjskim. Zwiedzanie Amarapury - dawnej stolicy Górnej Birmy - nazywanej Miastem Nieśmiertelności:  klasztor Mahagandayon - świątynię, w której popatrzymy na życie mnichów oraz most U-Bein - chwiejący się most, który ma 1,2 km długości i zbudowany jest z drewna tekowego. Przejazd do Bagan. Kolacja i nocleg w hotelu w okolicach Bagan.

Dzień 9 (18.11.2018 r. – Birma)
Po śniadaniu zwiedzanie Bagan, które zaczniemy od targu Nyaung Oo, gdzie poza zakupami będzie można obserwować tutejszych rzemieślników przy pracy. Przejazd do „strefy archeologicznej” Bagan, gdzie w dobrym stanie zachowało się około 2 tysięcy świątyń rozrzuconych na znacznym obszarze: m.in. pagoda Shwezigon z XI w. i świątynia Ananda, z czterema posągami Buddy przedstawiającymi kolejne etapy osiągania nirwany. Lunch. Zwiedzanie zakończymy wycieczką nad rzekę Ayeyawaddy, gdzie zobaczymy pagodę Pyathatgyi lub Shwesandaw. Po południu czas wolny na zwiedzanie Bagan lub na wypoczynek. Wieczorem dla chętnych (za dodatkową opłatą ok. 15 USD) wyjazd na zachód słońca i kolacja w lokalnej restauracji. Nocleg.

Dzień 10  (19.11.2018 r. Birma)
Po wczesnym śniadaniu, transfer na lotnisko i przelot do Heho. Następnie udamy się w kierunku wyjątkowego i magicznego jeziora Inle, położonego 900 m n.p.m. i długiego na ponad 20 km. Dojedziemy do przystani Nyaung Shwe, skąd popłyniemy do wioski Innpawkhone. W okolicy zobaczymy warsztaty rzemieślnicze, m.in. tkalnię, gdzie wyrabiane są tkaniny z jedwabiu, tradycyjny warsztat szkutniczy i wytwórnię cygar. Jeżeli wystarczy czasu, dla chętnych zwiedzanie pagody Phaungdaw  , klasztoru Nga Phae Chaung i pływających ogrodów. Kolacja i zakwaterowanie w hotelu, nocleg. (Przelot wewnętrzny + Trasa ok. 80 km).

Dzień 11 (20.11.2018 r. – Birma)
Po śniadaniu transfer na lotnisko i przelot do Rangunu. Zwiedzanie gigantycznego posągu leżącego Buddy Chaukhtat Kyi. Przejazd nad jezioro Kandawgyi, skąd rozciąga się wyjątkowy widok na liczne atrakcje turystyczne usytuowane na brzegach jeziora, m.in. imponującą Barkę Królewską Karaweik. Po południu zwiedzimy najsłynniejszą pagodę w dawnej stolicy Birmy - Shwedagon - zespół świątyń z VI w. p.n.e. Pagoda liczy sobie prawie sto metrów wysokości i jest otoczona przez 64 mniejsze pagody - jest to jedno z sanktuariów przechowujących relikwie Buddy. Świątynię pokrywa 13 tyś. złotych płytek, a wierzchołek pagody ozdobiony jest prawdziwymi diamentami i szlachetnymi kamieniami (między innymi 76-karatowym diamentem). Lunch. Następnie przejazd do Ngwesaung. Zakwaterowanie w hotelu przy plaży. Nocleg.

Dzień 12 – 14 (21,22,23.11.2018 r. Birma)
Pobyt  w Ngwesaung (wyżywienie- śniadania i obiadokolacje)
Trzy dni szkoleń po 8 h z dwoma przerwami kawowymi.

W wolnym czasie możliwość korzystania z wycieczek opcjonalnych.

Dzień 15 (24.11.2018 r. – Tajlandia)
Po śniadaniu przejazd na lotnisko w Rangunie i przelot do Bangkoku. Kolacja pożegnalna i nocleg. (Trasa ok. 250 km).

Dzień 16 (25.11.2018 r.)
Po śniadaniu transfer na lotnisko. Przelot samolotem czarterowym LOT (rejs non stop) do Polski.

 

Uwagi do programu:
- Kolejność realizacji punktów programu może ulec zmianie lub odwróceniu.
- Ze względu na restrykcyjne i egzekwowane przepisy dotyczące pracy pilotów wycieczek w Tajlandii, w niektórych obiektach polski pilot nie ma prawa nie tylko oprowadzać czy tłumaczyć lokalnego przewodnika, ale nawet nie ma do nich wstępu. W szczególności dotyczy to kompleksu pałacowego w Bangkoku.
- Przy niektórych obiektach pobierane są opłaty za robienie zdjęć i filmowanie.
- Świątynie w Birmie zwiedza się zawsze boso- bez skarpet.
- Limit bagażu głównego na przelotach wewnętrznych to 20 kg.
 

Dzień 12 (21 listopada 2018 r. Birma)

Moduł 17 - Aktualizacja wiedzy z zakresu prawa podatkowego (8 h)

Dzień 13 (22 listopada 2018 r. Birma)

Moduł 18 - Aktualizacja krajowego i międzynarodowego prawa bilansowego (8 h)

Dzien 14 (23 listopada 2018 r. Birma)

Moduł 25 - Zastosowanie zasad etycznych w praktyce – łączenie innych usług biegłego rewidenta z badaniem sprawozdań finansowych (4 h)
Moduł 26 - Zastosowanie zasad etycznych w praktyce: zasady kształtowania wynagrodzeń za usługi biegłego rewidenta (4 h)            

 

Do pobrania

Cena:

 • koszt pobytu: 12 600 zł za osobę w pokoju 2-osobowym 
 • koszt pakietu szkoleniowego: 24 godz. 2 400 zł


Świadczenia zawarte w cenie pobytu:

 • przelot samolotem czarterowym LOT (rejs non stop) Warszawa - Bangkok - Warszawa,
 • przelot lokalnymi liniami na trasie Phnom Penh - Bangkok, Bangkok - Mandalay, Bagan - Heho, Heho - Rangun oraz Rangun - Bangkok,
 • opłaty lotniskowe,
 • zakwaterowanie w hotelach (14 rozpoczętych dób hotelowych),
 • transfery klimatyzowanym autokarem,
 • wyżywienie wg programu (14 śniadań, 4 lunche i 10 kolacji),
 • opiekę polskiego pilota podczas zwiedzania,
 • program turystyczny
 • oraz ubezpieczenie TU Europa (wariant standard: NNW, KL, CP, Assistance i bagaż).

 

Cena pobytu nie obejmuje:

 • biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, przejażdżek łodziami, rikszami itp, wynagrodzenia lokalnych przewodników, napiwków dla kierowców, bagażowych, personelu hotelowego etc. (łącznie ok. 253 USD + bilet do Angkor Wat, aktualnie ok. 37 USD płatne obowiązkowo pilotowi jako pakiet),
 • dodatkowych posiłków podczas wycieczki, napoi do posiłków,
 • wycieczek lokalnych oraz innych wydatków osobistych.

Do ceny podstawowej nie jest wliczony koszt wiz: kambodżańskiej i birmańskiej - (opłata za wizę birmańską - 300 zł, opłata za wizę kambodżańską - 180 zł

 

Zgłoszenia:

 1. Przesłanie podpisanej karty zgłoszenia traktujemy jako przyjęcie oferty i zawarcie umowy oraz akceptację Ogólnych Warunków Uczestnictwa Biura Podróży Rainbow Incentive & Incoming spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, które stanowią integralną część niniejszej oferty i obowiązują wszystkie osoby uczestniczące w wyjeździe.
 2. Wypełnioną kartę zgłoszenia prosimy kierować na adres:
  PKF Consult Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.,
  ul. Orzycka 6 lok. 1 B, fax: (022) 560 76 63, e-mail: szkolenia@pkfpolska.pl w terminie do dnia 30 kwietnia 2018 r.
 3. Uwaga: Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. W przypadku zbiegu terminów nadsyłanych zgłoszeń - pierwszeństwo maja osoby korzystające ze szkoleń.

 

Warunki rezygnacji:

Każdy uczestnik wyjazdu jest zobowiązany zapoznać się z Ogólnymi Warunkami Uczestnictwa Biura Podróży, które podczas wyjazdu zobowiązny jest stosować. 
Zgodnie z warunkami uczestnictwa Biura Podróży Rainbow Incentive & Incoming spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Zamawiający może zrezygnować z zarezerwowanych miejsc na następujących warunkach:

 • do 45 dni przed dniem wyjazdu                     - 7%
 • od 44 do 31 dni przed dniem wyjazdu          - 20%
 • od 30 do 21 dni przed dniem wyjazdu          - 30%
 • od 20 do 15 dni przed dniem wyjazdu          - 50%
 • od 14 do 8 dnia przed dniem wyjazdu          - 70%
 • 7 do 2 dni przed dniem wyjazdu                    - 80%
 • na 1 dzień przed dniem wyjazdu lub później   - 90%

 

Wpłaty na szkolenia:

 1. Zaliczka w wysokości 5000 zł + opłata za pakiet szkoleniowy w wysokości 2400 zł do dnia 15.05.2018 r.
 2. Pozostałą należność (dopłata do zaliczki) w kwocie 7600 zł do dnia 05.10.2018 r.
  Opłaty należy dokonywać na konto PKF Consult Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. w Banku Spółdzielczym w Ostrowi Mazowieckiej, Oddział w Warszawie, ul. Jubilerska 10, 04-190 Warszawa, nr 46 8923 0008 0131 2888 2012 0001.

 

Informacji udziela:

Centrum Edukacji PKF Consult
tel.: (22) 560 76 71, 560 76 55, fax (22) 560 76 63, szkolenia@pkfpolska.pl.

Wizy

W celu uzyskania wizy kambodżańskiej należy obowiązkowo wypełnić formularz wizowy, który prześlemy osobom biorącym udział w wyjeździe
- wpisać w nim narodowość, numer i datę ważności paszportu,
- zabrać ze sobą 1 zdjęcie paszportowe (kolorowe, aktualne),
- posiadać paszport z datą ważności minimum 6 miesięcy od daty zakończenia imprezy

  oraz min. 4 wolnych stron na wizy.

Jednocześnie informujemy, że koszt uzyskania wizy kambodżańskiej wynosi 180 zł/osobę.


Wiza birmańska
Szczegóły dotyczące wizowania:

 1. Dane uczestnika będą wprowadzone do specjalnego panelu wizowego
 2. Uczestnik powinien wysłać do PKF Consult  skan paszportu oraz skan zdjęcia o następujących parametrach:
 • KOLOROWY SKAN PASZPORTU (RZUTU CAŁOŚCI PASZPORTU ZAWIERAJĄCEGO STRONĘ Z DANYMI OSOBOWYMI):
  a. W FORMACIE JPG
  b. WYSOKIEJ JAKOŚCI/ROZDZIELCZOŚCI
 • KOLOROWY SKAN ZDJĘCIA PASZPORTOWEGO (ENFACE, JASNE TŁO, ZAMKNIĘTE USTA, BEZ OKLUARÓW):
  a. W FORMACIE JPG
  b. 4.6 CM (wysokość) NA 3.8 CM (szerokość).

Powyższe skany powinny zostać przesłane do PKF Consult najpóźniej na 3 tygodnie przed wylotem (do 19.10.2018 r.). W innym wypadku uczestnik będzie musiał sam przejść procedurę wizową.

Należy upewnić się że wszystkie dane w panelu są DOKŁADNIE TAKIE SAME JAK W PASZPORCIE. Prosimy o zwrócenie uwagi na podwójne imiona oraz nazwiska w dokumentach! 

Jednocześnie informujemy, że koszt uzyskania wizy birmańskiej wynosi 300 zł/osobę.

Uwaga: Osoby posługujący się paszportami innymi niż polskie, zobowiązani są do uzyskania odpowiednich wiz we własnym zakresie. Wszelkie informacje dotyczące procedur wizowych w ofercie dotyczą obywateli polskich.

 

Wykładowcy to biegli rewidenci, doradcy podatkowi i praktycy posiadający wieloletnie doświadczenie dydaktyczne w zakresie polskich i międzynarodowych standardów rachunkowości i rewizji finansowej.


Skontaktuj się z nami

Karolina Łąkowska
Dyrektor Centrum Edukacji
e-mail
607 595 131, (22) 495 76 02

Małgorzata Buf-Jabłońska
Menedżer ds. szkoleń obligatoryjnych
e-mail
605 157 756, (22) 560 76 71

Anna Ciucias
Koordynator ds. szkoleń
e-mail, (22) 560 76 70

Katarzyna Szymczyk
Koordynator ds. rozwoju i sprzedaży usług szkoleniowych
e-mail
693 333 558, (22) 560 76 55

Agnieszka Ulanecka
Koordynator ds. rozwoju i sprzedaży usług szkoleniowych
e-mail
601 832 482, (22) 560 76 55

Szkolenia wg kategorii

Szkolenia wg lokalizacji

Zamów szkolenie

Jeśli nie znalazłeś szkolenia dla siebie, napisz nam, czego potrzebuje Twoja firma.

Informacje o szkoleniach

Dziękujemy! Twój adres e-mail został dodany do bazy danych.

Dlaczego PKF

1

Szkolimy blisko 950 biegłych rewidentów rocznie z zakresu rachunkowości i rewizji finansowej

2

Wysokie kompetencje naszych wykładowców i "wzorcowe" realizowanie programów szkoleń potwierdzone zostały przez wizytacje przedstawicieli KRBR

3

Wysokie kwalifikacje i kompetencje zawodowe pracowników to wzrost konkurencyjności na rynku. Oferowane przez nas szkolenia mają na celu zapewnienie efektywnego rozwoju wiedzy i umiejętności uczestników.

4

Posiadamy 20-letnie doświadczenie w szkoleniu biegłych rewidentów z zakresu rachunkowości i rewizji finansowej na podstawie zezwolenia KRBR

5

W poszukiwaniu optymalnych rozwiązań odrzucamy utarte schematy. Szukamy właściwej drogi, skrojonej na miarę oczekiwań naszych Klientów.

Zaufali nam
PTWP S.A.
Poczta Polska
PAP S.A.
Grupa Lotos S.A.
WSiP S.A.
Prochem S.A.
Sokołów S.A.
Pekaes S.A.
Grupa Wydawnicza Infor S.A.
ZT Kruszwica S.A.
Aplisens S.A.
PKP Intercity Sp. z o.o.
Hawe S.A.
Bumar Sp. z o.o.
Phoenix Pharma Sp. z o.o.
Nasi partnerzy
GoldenLine LinkedIn YouTube Facebook Google+ SlideShare Isuu