Zagraniczne szkolenia wyjazdowe - Brazylia 2017

 


12 300,00

Dzień 1  (23 listopada 2017 r.)
Zbiórka na lotnisku im. F. Chopina w Warszawie przy stanowisku odpraw Rainbow na 3 godziny przed wylotem. Przelot samolotem rejsowym do Rio de Janeiro.

 

Dzień 2 (24 listopada 2017 r.)
Przylot do Rio de Janeiro, odprawa paszportowa , śniadanie . Rozpoczniemy zwiedzanie Rio de Janeiro, określanego przez Brazylijczyków jako a cidade maravilhosa - cudowne miasto, które tętni życiem przez całą dobę. Samba, futbol oraz skąpane w słońcu plaże Copacabana i Ipanema to najsłynniejsze wizytówki Rio, które najlepiej obrazują radosny i gorący temperament jego mieszkańców. Kolejką udamy się na szczyt góry Corcovado, gdzie znajduje się słynny, wysoki na 38 m posąg Chrystusa Zbawiciela. W 2007 r. uznano go za jeden z siedmiu nowych cudów świata. W drodze do centrum przejedziemy obok słynnej „świątyni” futbolu - stadionu Maracanã.  Następnie udamy się na Sambodrom - to właśnie tutaj co roku korowody barwnych tancerzy samby prezentują swoje umiejętności w trakcie najsłynniejszego karnawału na świecie. W centrum Rio zwiedzimy nowoczesną katedrę w kształcie piramidy. Transfer do hotelu - kolacja - nocleg.
 


Dzień 3 (25 listopada 2017 r.)
Po śniadaniu transfer na lotnisko i przelot do Manaus, stolicy Amazonii. Manaus jest największym miastem Amazonii, również największym portem dla statków oceanicznych, który znajduje się 1500 km od oceanu oraz wycinkiem cywilizacji w sercu dżungli, z historią sięgającą końca XVII wieku. Obecnie Manaus, nazywany „Metropolią Północy”, jest czwartym, najbardziej rozwiniętym miastem Brazylii, oraz głównym miejscem, z którego rozpoczyna się odkrywanie dżungli. Dotrzeć tu można jedynie samolotem lub łodzią. Przejedziemy nabrzeżnymi ulicami portowymi aż do gmachu Teatro Amazonas - opery amazońskiej; neoklasycystycznej budowli, która jako miejsce reprezentacyjne zyskała przepiękny wystrój. Transfer łódkami do Ecopark Jungle Lodge w Amazonii. Po raz pierwszy będziemy mieli okazje płynąć największą i najdłuższą rzeką świata, zaliczaną jako jeden z Siedmiu Cudów Świata w kategorii: przyroda. Zakwaterowanie, obiadokolacja i czas wolny. Ecopark Jungle Lodge jest ukryty w kameralnym zakątku dżungli, ok. 40 minut łódką od Manaus. Oferuje zakwaterowanie w przytulnych bungalowach otoczonych tropikalną roślinnością, gdzie papugi, leniwce i małpy koegzystują z gośćmi hotelu. Będziecie Państwo mieli możliwość podglądać te zwierzęta w ich naturalnym środowisku


Dzień 4 (26 listopada 2017 r.)
Po śniadaniu wyprawa w głąb amazońskiej dżungli na ekscytujące spotkanie z otaczającą nas dziką przyrodą. Udamy się do rezerwatu małp, prowadzonego przez rządową organizację IBAMA, gdzie umieszczane są zwierzęta konfiskowane z nielegalnego handlu. Tu przechodzą kwarantannę, są leczone i w dobrej kondycji wypuszczane z powrotem do dżungli. Powrót do lodge. Po krótkim odpoczynku udamy się z wizytą do caboclos - czyli brazylijskich metysów będących potomkami miejscowych Indian oraz Europejczyków. Nazwa ta w języku Indian Tupi oznacza „ten, który przyszedł z lasu”. W trakcie naszej wizyty poznamy proces pozyskiwania kauczuku, będzie również możliwość wspólnego łowienia piranii razem z tubylcami.


Dzień 5 (27 listopada 2017 r.)
Po śniadaniu wycieczka łódkami na spotkanie rzek (Encontro das Aguas): Rio Negro (Czarna rzeka), której ciemne wody spotykają się z jasnymi wodami Solimões (górnej części Amazonki). Obie rzeki przez około 20 km płyną w jednym korycie jednakże ich odmienne barwy nie mieszają się ze sobą. Z pokładu łodzi będziemy podziwiać to niecodzienne zjawisko. Powrót do Manaus, lunch, a następnie przelot do Iguazú (możliwa przesiadka). Zakwaterowanie w hotelu.

Dzień 6 (28 listopada 2017 r.)
Po śniadaniu zwiedzanie Parku Narodowego Iguazú po stronie argentyńskiej. Wyznaczonymi szlakami i w kolejce, będziemy odkrywać tajemnice tropikalnego lasu deszczowego, a naszym oczom ukażą się przepiękne widoki wodospadów; przejdziemy trasę ok. 2 km pomostem aż do tarasu widokowego, z którego po raz kolejny zachwycimy się pięknem wodospadu Garganta del Diablo. Lunch na terenie parku lub kolacja  w hotelu. Dla chętnych, jako opcja, wodne safari (dodatkowo płatne ok. 90 USD). Następnie przejedziemy przez „most braterstwa” na stronę brazylijską. Zakwaterowanie. Nocleg.


Dzień 7 (29 listopada 2017 r.)
Po śniadaniu zwiedzanie brazylijskiej strony słynnych na całym świecie wodospadów Iguaçu, co w języku Indian Guaraní oznacza „wielką wodę”. Spacer po szlaku, w trakcie którego będziemy podziwiać wspaniałe kaskady wody, spływające z różnych wysokości, jednakże głównym celem naszej wyprawy będzie spotkanie z największym wodospadem Iguaçu zwanym Garganta del Diablo - Diabelską Gardzielą, mającą ponad 70 m wysokości. Huk spadających z bazaltowej półki mas wody i wszechobecna mgiełka jest niezapomnianym przeżyciem. Na koniec winda zawiezie nas na górny poziom wodospadów. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie i nocleg.
 

Dzień 8 (30 listopada 2017 r.)
Po śniadaniu transfer na lotnisko i przelot do Rio de Janeiro.  Zakwaterowanie w Hotelu Kolacja i nocleg.

 

Dzień 9-11 (1-3 grudnia 2017 r.)
Czas wolny
Szkolenie 8 h dziennie -> szczegóły w zakładce Harmonogram szkoleń


Dzień 12 (4 grudnia 2017 r.)
Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu. Następnie będziemy kontynuować zwiedzanie Rio. Przejazd na „czerwoną plażę” - Praia Vermelha, skąd kolejka linowa zawiezie nas na sam szczyt wzgórza Pão de Açúcar (pol: Głowa Cukru, 396 m n.p.m.). Następnie transfer na lotnisko i lot powrotny do Polski .

 

Dzień 13 (5 grudnia 2017 r.)
Przylot na lotnisko Chopina w Warszawie.

Dzień 9 (1 grudnia 2017 r.)

Moduł XXIII     Aktualizacja wiedzy w zakresie prawa podatkowego (8 h)

 

Dzień 10 (2 grudnia 2017 r.)

Moduł XXIV      Aktualizacja krajowego i międzynarodowego prawa bilansowego (8 h)

 

Dzień 11 (3 grudnia 2017 r.)

Moduł XXV       Zmiany regulacji w zakresie rewizji finansowej i ich wpływ na czynności rewizji oraz podmioty
                          uprawnione do badania.  (8 h)

Cena:

 • koszt pobytu: 12 300 zł za osobę w pokoju 2-osobowym 
 • koszt pakietu szkoleniowego: 24 godz. 2 100 zł


Świadczenia zawarte w cenie pobytu:

 • przeloty samolotem linii Alitalia – Warszawa – Rzym - Rio de Janeiro (w obie strony)
 • przeloty wewnętrzne w Brazylii  – Rio de Janeiro – Manaus
                                                         Manaus – Iguazu
                                                         Iguazu – Rio de Janeiro
 • opłaty lotniskowe,
 • transfery klimatyzowanym autokarem
 • transfery: lotnisko - hotel - lotnisko,
 • 11 noclegów w hotelach 3*,
 • wyżywienie według programu (śniadania + obiadokolacje lub lunch/lunch box),
 • opiekę pilota w Brazylii,
 • pakiet turystyczny,
 • pakiet ubezpieczeniowy TU Europa (NNW, KL, CP, Assistance i bagaż).

 

Cena pobytu nie obejmuje:

 • wycieczek fakultatywnych dla chętnych opisanych w programie,
 • ​dodatkowych posiłków i napoi oraz zwyczajowych napiwków i innych wydatków osobistych,
 • orientacyjny koszt udziału w programie to ok. 225 USD płatne u pilota na miejscu (w tym napiwki dla lokalnych przewodników i kierowców),
 • dopłata do pokoju jednoosobowego 2100 zł,

 

Zgłoszenia:

 1. Przesłanie podpisanej karty zgłoszenia traktujemy jako przyjęcie oferty i zawarcie umowy oraz akceptację Ogólnych Warunków Uczestnictwa Biura Podróży Rainbow Incentive & Incoming spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, które stanowią integralną część niniejszej oferty i obowiązują wszystkie osoby uczestniczące w wyjeździe.
 2. Wypełnioną kartę zgłoszenia prosimy kierować na adres:
  PKF Consult Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.,
  ul. Orzycka 6 lok. 1 B, fax: (022) 560 76 63, e-mail: szkolenia@pkfpolska.pl w terminie do dnia 29 maja 2017
 3. Uwaga: Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. W przypadku zbiegu terminów nadsyłanych zgłoszeń - pierwszeństwo maja osoby korzystające ze szkoleń.

 

Warunki rezygnacji:

Każdy uczestnik wyjazdu jest zobowiązany zapoznać się z Ogólnymi Warunkami Uczestnictwa Biura Podróży, które podczas wyjazdu zobowiązny jest stosować. 


Zgodnie z warunkami uczestnictwa Biura Podróży Rainbow Incentive & Incoming spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Zamawiający może zrezygnować z zarezerwowanych miejsc na następujących warunkach:

 • do 45 dni przed dniem wyjazdu                     - 7%
 • od 44 do 31 dni przed dniem wyjazdu          - 20%
 • od 30 do 21 dni przed dniem wyjazdu          - 30%
 • od 20 do 15 dni przed dniem wyjazdu          - 50%
 • od 14 do 8 dnia przed dniem wyjazdu          - 70%
 • 7 do 2 dni przed dniem wyjazdu                    - 80%
 • na 1 dzień przed dniem wyjazdu lub później   - 90%

 

Wpłaty na szkolenia:

 1. Zaliczka w wysokości 6000 zł + opłata za pakiet szkoleniowy do dnia 15.06.2017 r.
 2. Pozostałą należność (dopłata do zaliczki) w kwocie 6300 zł do dnia 15.10.2017 r.
  Opłaty należy dokonywać na konto PKF Consult Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. w Banku Spółdzielczym w Ostrowi Mazowieckiej, Oddział w Warszawie, ul. Jubilerska 10, 04-190 Warszawa,
  nr 46 8923 0008 0131 2888 2012 0001.

 

Informacji udziela:

Centrum Edukacji PKF Consult
tel.: (22) 560 76 71, 560 76 55, fax (22) 560 76 63, szkolenia@pkfpolska.pl

Wykładowcy to biegli rewidenci, doradcy podatkowi i praktycy posiadający wieloletnie doświadczenie dydaktyczne w zakresie polskich i międzynarodowych standardów rachunkowości i rewizji finansowej.

 

Ewa JAKUBCZYK-CAŁY

Absolwent Ekonomii Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu, biegły rewident, ekspert w zakresie rachunkowości, rewizji, finansów i zarządzania.  Jest współtwórcą szeregu koncepcji restrukturyzacji oraz analiz, wycen i części finansowych due diligence. W praktyce wykorzystuje swoje wieloletnie doświadczenie w doradztwie przy połączeniach spółek i konsolidacji sprawozdań finansowych.  Od 1991 roku członek rad nadzorczych spółek, w tym także spółek dopuszczonych do publicznego obrotu. Była członkiem: Komisji Nadzoru Audytowego (KNA) w latach 2009-2016;  Sądu Giełdowego przy GPW w Warszawie. Jest członkiem Rady Fundatorów  Fundacji Polskiego Instytutu Dyrektorów oraz  Komisji Etyki przy KIBR.

Absolwentka Strategic Leadership Academy w ICAN Institute oraz Institute of Leadership & Management w Londynie.

Wykładowca z zakresu rachunkowości, instrumentów finansowych i sprawozdawczości finansowej grup kapitałowych na wyższych uczelniach (m.in. SGH) oraz w wielu instytucjach szkoleniowych. Wykłada również na szkoleniach obligatoryjnych dla biegłych rewidentów z zakresu polskich i międzynarodowych standardów rachunkowości i rewizji finansowej.

Jest współautorką książek branżowych „Rachunkowość i plan kont dla spółek kapitałowych po nowelizacji ustawy o rachunkowości” oraz „Podatek dochodowy odroczony” (Wydawnictwo Difin). Autorka szeregu publikacji prasowych z zakresu problematyki rynków kapitałowych, rachunkowości, sprawozdawczości i rewizji finansowej.

 

Jadwiga GODLEWSKA

Biegły rewident, absolwentka SGPiS w Warszawie, Studium Pedagogicznego (też przy SGPiS) oraz Podyplomowego Studium Podatkowego (już przy SGH). Posiada uprawnienia doradcy podatkowego. Od 1991 roku prowadzi własną Kancelarię doradztwa podatkowego. Jako wykładowca współpracowała bądź współpracuje między innymi z wieloma jednostkami szkoleniowymi. Od 2007 do 2011 r. członek Krajowej Komisji Nadzoru KIBR. Od 2007 roku zastępca przewodniczącego Regionalnej Rady KIBR w Warszawie. Autor i współautor licznych publikacji z zakresu rachunkowości, rewizji finansowej i podatków. Wykładowca na szkoleniach obligatoryjnych dla biegłych rewidentów z zakresu rachunkowości i rewizji finansowej.

 

 

Skontaktuj się z nami

Małgorzata Buf-Jabłońska
Dyrektor Centrum Edukacji
e-mail, +48 22 560 76 71

Katarzyna Szymczyk
Koordynator ds. szkoleń
e-mail, +48 22 560 76 55

Grzegorz Lenkiewicz
Koordynator ds. Rozwoju Usług i Sprzedaży
e-mail, +48 22 495 76 33

Tomasz Oleszek
Koordynator ds. Rozwoju Usług i Sprzedaży
e-mail, +48 22 495 76 02

Szkolenia wg. kategorii

Szkolenia wg. lokalizacji

Zamów szkolenie

Jeśli nie znalazłeś szkolenia dla siebie, napisz nam, czego potrzebuje Twoja firma.

Informacje o szkoleniach

Dziękujemy! Twój adres e-mail został dodany do bazy danych.

Dlaczego PKF

1

Szkolimy blisko 700 biegłych rewidentów rocznie z zakresu rachunkowości i rewizji finansowej

2

Wysokie kompetencje naszych wykładowców i "wzorcowe" realizowanie programów szkoleń potwierdzone zostały przez wizytacje przedstawicieli KRBR

3

Posiadamy 18-letnie doświadczenie w szkoleniu biegłych rewidentów z zakresu rachunkowości i rewizji finansowej na podstawie zezwolenia KRBR

4

Posiadamy 18-letnie doświadczenie w szkoleniu biegłych rewidentów z zakresu rachunkowości i rewizji finansowej na podstawie zezwolenia KRBR

5

Zrealizowaliśmy ponad 700 szkoleń dla blisko 15000 słuchaczy - czyli ponad 7800 godzin zajęć przeprowadzonych przez wykładowców PKF

Zaufali nam
PTWP S.A.
Poczta Polska
PAP S.A.
Grupa Lotos S.A.
WSiP S.A.
Prochem S.A.
Sokołów S.A.
Pekaes S.A.
Grupa Wydawnicza Infor S.A.
ZT Kruszwica S.A.
Aplisens S.A.
PKP Intercity Sp. z o.o.
Hawe S.A.
Bumar Sp. z o.o.
Phoenix Pharma Sp. z o.o.
Nasi partnerzy
Forum Biznesu
Kariera w finansach
Klub integracji europejskiej
PUDS
Rach
GoldenLine LinkedIn YouTube Facebook Google+ SlideShare Isuu