Zagraniczne szkolenia wyjazdowe - Emiraty Arabskie 2017

 

7 300,00

Dzień 1  (10 września 2017 r.)
Zbiórka w Warszawie, lotnisko Okęcie, stanowisko odpraw Rainbow.. Przelot do Dubaju. Po przylocie odprawa celno-paszportowa i transfer do hotelu w Dubaju (lub okolicy). Zakwaterowanie i nocleg.

 

Dzień 2 (11 września 2017 r.)
Po śniadaniu zwiedzanie  nowych dzielnic Dubaju - znanych na całym świecie z zapierającej dech w piersiach nowoczesnej architektury i kosmopolitycznej atmosfery. Zaczniemy od zamożnej dzielnicy Jumeirah, gdzie zatrzymamy się przy plaży. sfotografować jedną z najbardziej rozpoznawalnych ikon miasta - hotel Burj Al-Arab – słynny żagiel - pierwszy 7 * hotel na świecie! Następnie  spacer po "dubajskiej Wenecji" - kompleksie Madinat Jumeirah stworzonym w klimacie włoskiej laguny oraz panoramiczne zwiedzanie pierwszej sztucznie usypanej wyspy w kształcie palmy - The Palm Jumeirah - przejazd kolejką, której tory umieszczone są kilka metrów nad ziemią! Wejście do 5* hotelu Atlantis ulokowanego na samym jej krańcu i zwiedzanie gigantycznego akwarium w tzw. zaginionej komnacie. Udamy się do Mariny - dzielnicy najwyższych w świecie:  apartamentowców i  portu jachtowego.  Następnie udamy się  do centrum handlowego Mall of the Emirates z jedynym na świecie, w pełni zadaszonym, czynnym cały rok stokiem narciarskim ze sztucznym śniegiem i pingwinami. Zanim udamy się do największego centrum handlowego świata, Dubai Mall, zerkniemy na pałac obecnie panującego szejka Dubaju. Przespacerujemy się po niesamowitych ogrodach Dubai Miracle Gardens (czynne sezonowo), w których znajdziemy ponad 45 mln kwiatów, 45 różnych gatunków tworzących niezwykle kompozycje i kształty m.in.: znanych budynków, zwierząt i roślinnych wzorów. Następnie udamy się do Ras Al Khor Sanctuary, gdzie podejdziemy do kilkuset flamingów brodzących w naturalnych warunkach Dalej przejedziemy najbardziej reprezentacyjną ulicą Dubaju - Sheika Zayeda do dzielnicy Downtown, gdzie zlokalizowany jest słynny Burj Khalifa - wieżowiec, który jest najwyższą budowlą jaką kiedykolwiek wzniósł człowiek. Nocleg. Obiadokolacja .
 

Dzień 3 (12 września 2017 r.)
Po śniadaniu przejazd do Abu Zabi, stolicy ZEA. Zobaczymy imponujący swoim rozmiarem, przepychem i pięknem meczet Szejka Zayeda. Następnie odwiedzimy skansen - tradycyjną wioskę w której można poznać sposób życia dawnych mieszkańców Abu Zabi. Zobaczymy jak w ciągu jednego pokolenia biedna rybacka wioska przemieniła się w jedną z najpiękniejszych metropolii świata. Dalej przejedziemy promenadą Corniche w stronę portu i odwiedzimy rynek z daktylami. Kolejno znajdziemy się na Wyspie Szczęścia - Sadiyat Island - gdzie do 2030 r. powstanie kopia Luwru, Muzeum Gugenheima, sala koncertowa projektu Zahy Hadid, marina, ekskluzywne hotele, wille i pola golfowe.  Fakultatywnie (za dodatkową opłatą ok. 85 USD) możliwość skorzystania z wizyty w Ferrari World, jednym z największych i najsłynniejszych tematycznych parków rozrywki. Powrót do hotelu w Dubaju (lub okolicy), obiadokolacja nocleg.


Dzień 4 (13 września 2017 r.)
Po śniadaniu przejazd do Szardży, kulturalnej stolicy Emiratów, zwanej „Perłą Zatoki”. Miejsce to pozostało najbardziej tradycyjnym emiratem, gdzie ściśle przestrzega się prawa islamskiego. Obejrzymy meczet Fajsala, następnie udamy się do zbudowanego w 1820 r. fortu Al-Hisn, oraz na niewielki, ale ciekawy lokalny rynek - souk Al-Arsa, położony w zachowanej starej dzielnicy, nazywanej The Heart of Sharjah. Odwiedzimy także wspaniałe Muzeum Cywilizacji Islamu, szczycące się unikatowymi zbiorami w dziedzinie zarówno rękodzieła, jak i inżynierii. Następnie przeniesiemy się do najstarszych części Dubaju. Przejedziemy obok starej dzielnicy Bastakiya, której architektura wynika z gorącego, pustynnego klimatu. Odwiedzimy także półwysep Sindagha, na którym rezydowała rodzina Maktumów, zanim Dubaj rozrósł się do rangi metropolii. Po przerwie na zdjęcia przeprawimy się abrą, tradycyjną taksówką wodną przez kanał Dubai Creek na najbardziej znany w mieście targ przypraw – Spice Souk, zajrzymy także na pobliski rynek z wyrobami złotniczymi – Gold Souk. Po południu czas wolny; dla chętnych proponujemy półdniową wycieczkę na pustynne Safari (6-os. samochody terenowe, z napędem na 4 koła), podczas której odwiedzimy farmę wielbłądów, a zakończymy malowniczym zachodem słońca oraz zakosztujemy smakowitych dań z grilla. Można będzie spróbować przejażdżki na wielbłądzie i zrobić arabski tatuaż henną (dodatkowo płatne), a także obejrzeć taniec brzucha: belly dance. Wieczorem powrót do hotelu w Dubaju lub okolicy na nocleg. Obiadokolacja.


Dzień 5 (14 września 2017 r.)
Po śniadaniu i wykwaterowaniu z hotelu przejedziemy do najmniejszego emiratu, Adżmanu, w którego centrum zatrzymamy się na zdjęcia przy jednym z fortów. Dalej droga poprowadzi do pięknie położonego na wąskim półwyspie miasta Umm Al-Quwain, stolicy kolejnego z emiratów. Na koniec odwiedzimy najbardziej wysunięty na północ emirat Ras Al-Chajma, w którym zobaczymy położoną na niewielkiej wyspie wieś-widmo, Al-Hamra. Niegdyś tętniąca życiem, z typową dla tej części wybrzeża architekturą, osada rybacka, dziś opuszczona – stanowi nostalgiczną pamiątkę po dawnych czasach. Przejedziemy przez główny ośrodek emiratu i zobaczymy panoramę okolicy spod pięknie położonego na stromej skalę fortu Dhaya. Przejazd do hotelu w Emiracie Fudżajra lub okolicy, obiadokolacja (opcjonalnie) i nocleg.


Dzień 6-10  (15–19 września 2017 r.)
Czas na obligatoryjne szkolenia dla biegłych rewidentów -> szczegóły w zakładce Harmonogram szkoleń

Zakwaterowanie w  Hotelu Iberotel Miramar Al Aqah Beach Resort ***** All inclusive

Wysokiej klasy hotel, z fantastycznie zaprojektowanym terenem i egzotycznym ogrodem, kusi swoim urokiem Gości z całego świata! Szeroka, piaszczysta plaża, duży kompleks basenowy, a także wygodne pokoje pozwolą na komfortowy wypoczynek. Do tego wyśmienita kuchnia! Polecamy miłośnikom wypoczynku w rajskim otoczeniu,

 

Dzień 11 (20 września 2017)
Wykwaterowanie z hotelu (doba hotelowa trwa do godz.10.00) i transfer na lotnisko w Dubaju, wylot do Warszawy na lotnisko Okęcie.


Uwagi do programu:

 • Najlepiej wymienialną walutą na miejscu jest dolar amerykański (USD).
 • Przy wstępach do niektórych obiektów wymienionych w programie wymagany jest odpowiedni ubiór: długie spodnie, koszule polo (z kołnierzem) i zakryte buty dla mężczyzn oraz długie spódnice (za kostki), bluzki zakrywające ręce (za nadgarstki) oraz chusty, jako nakrycie głowy dla kobiet.
 • Ze względu na specyfikę kraju wyznaniowego, szczególnie w okresach świątecznych (lokalne święta narodowe i religijne) organizacja objazdów i pobytów może ulec zmianie.
 • Pilot nie oprowadza po obiektach muzealnych.

Wizy - Paszport powinien być ważny min. 6 miesięcy od daty zakończenia wycieczki.
 

 

 

Dzień 6-7 (15-16.09)
Moduł V    Niefinansowe aktywa trwałe działalności operacyjnej – ujęcie bilansowo-podatkowe oraz ich
                   badanie (16 godz.)

 

Dzień 8-9 (17-18.09)
Moduł X      Inwestycje finansowe  (16 godz.)

 

Dzień 10 (19.09)
Moduł XII     Koszt wytworzenia jako podstawa wyceny produktów (8 godz.)

Cena:

 • koszt pobytu: 7300 zł za osobę w pokoju 2-osobowym,
 • koszt szkoleń (wybranego pakietu):
          40 godz. 2500 zł
          32 godz. 2100 zł
          24 godz. 1800 zł

 

Świadczenia zawarte w cenie pobytu:

 • przelot samolotem linii Emiraty Arabskie Warszawa - Dubaj – Warszawa,
 • opłaty lotniskowe,
 • transfery klimatyzowanym autokarem,
 • 10 noclegów w tym podczas części szkoleniowej w hotelu  5* All inclusive,
 • wyżywienie w części objazdowej: codziennie  śniadania oraz obiadokolacje ( w 2,3,4 dniu  objazdu), podczas szkoleń  wyżywienie - all inclusive,
 • opieka polskojęzycznego pilota podczas objazdu,
 • program turystyczny,
 • ubezpieczenie TU Europa - wersja standard (NNW, KL i bagaż).

 

Cena podstawowa nie obejmuje:

 • obsługi lokalnych przewodników,
 • biletów wstępu,
 • opłat rezerwacyjnych,
 • napiwków dla obsługi oraz Tour Guide System (razem ok. 210 USD/os, płatne obligatoryjnie na miejscu),
 • taksy turystycznej w Dubaju (ok. 14 USD/pokój/objazd - płatne w hotelach),
 • innych wydatków osobistych.

 

Wycieczki fakultatywne dla chętnych:

Burj Khalifa - wieżowiec, który jest najwyższą budowlą jaką kiedykolwiek wzniósł człowiek
- możliwość wjazdu na 124 piętro tarasu widokowego z którego rozciąga się panorama Dubaju
(koszt ok. 85 USD/os.).

Dubaj Marina rejs. Wypłyniemy w krótki rejs, aby delektować się widokiem futurystycznych wieżowców Dubaju od strony wody
(koszt ok. 25 USD, dodatkowo płatny).

Ferrari World za dodatkową opłatą ok. 85 USD możliwość skorzystania z wizyty w Ferrari World, jednym z największych i najsłynniejszych tematycznych parków rozrywki (częściowo pod zadaszeniem w kształcie charakterystycznego logo Ferrari).

Wielbłądy Można będzie spróbować przejażdżki na wielbłądzie i zrobić arabski tatuaż henną (dodatkowo płatne), a także obejrzeć taniec brzucha: belly dance.
Koszt ok. 70 USD.

 

Zgłoszenia:

 1. Przesłanie podpisanej karty zgłoszenia traktujemy jako przyjęcie oferty i zawarcie umowy oraz akceptację Ogólnych Warunków Uczestnictwa Biura Podróży Rainbow Incentive & Incoming spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, które stanowią integralną część niniejszej oferty i obowiązują wszystkie osoby uczestniczące w wyjeździe.
 2. Wypełnioną kartę zgłoszenia prosimy kierować na adres:
  PKF Consult Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k., ul. Orzycka 6 lok. 1 B, fax: (022) 560 76 63, e-mail: szkolenia@pkfpolska.pl w terminie do dnia 22 maja 2017 r.
 3. Uwaga: Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. W przypadku zbiegu terminów nadsyłanych zgłoszeń - pierwszeństwo maja osoby korzystające ze szkoleń.

 

Warunki rezygnacji:

Każdy uczestnik wyjazdu jest zobowiązany zapoznać się z Ogólnymi Warunkami Uczestnictwa Biura Podróży, które podczas wyjazdu zobowiązny jest stosować. 

Zgodnie z warunkami uczestnictwa Biura Podróży Rainbow Incentive & Incoming spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Zamawiający może zrezygnować z zarezerwowanych miejsc na następujących warunkach:

 • do 45 dni przed dniem wyjazdu                       - 7%
 • od 44 do 31 dni przed dniem wyjazdu            - 20%
 • od 30 do 21 dni przed dniem wyjazdu            - 30%
 • od 20 do 15 dni przed dniem wyjazdu            - 50%
 • od 14 do 8 dnia przed dniem wyjazdu            - 70%
 • 7 do 2 dni przed dniem wyjazdu                      - 80%
 • na 1 dzień przed dniem wyjazdu lub później    - 90%

 

Wpłaty za szkolenia:

 1. Zaliczka w wysokości 3.000 zł + opłata za wybrany pakiet szkoleniowy do dnia 30.05.2017 r.
 2. Pozostałą należność (dopłata do zaliczki) w kwocie 4.300 zł do dnia 10.08.2017 r.

Opłaty należy dokonywać na konto PKF Consult Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. w Banku Spółdzielczym w Ostrowi Mazowieckiej, Oddział w Warszawie, ul. Jubilerska 10, 04-190 Warszawa,
nr 46 8923 0008 0131 2888 2012 0001.

 

Informacji udziela:

Centrum Edukacji PKF Consult
tel.: (22) 560 76 71, 560 76 55, fax (22) 560 76 63, szkolenia@pkfpolska.pl

Wykładowcy to biegli rewidenci, doradcy podatkowi i praktycy posiadający wieloletnie doświadczenie dydaktyczne w zakresie polskich i międzynarodowych standardów rachunkowości i rewizji finansowej.

Skontaktuj się z nami

Małgorzata Buf-Jabłońska
Dyrektor Centrum Edukacji
e-mail, +48 22 560 76 71

Katarzyna Szymczyk
Koordynator ds. szkoleń
e-mail, +48 22 560 76 55

Grzegorz Lenkiewicz
Koordynator ds. Rozwoju Usług i Sprzedaży
e-mail, +48 22 495 76 33

Tomasz Oleszek
Koordynator ds. Rozwoju Usług i Sprzedaży
e-mail, +48 22 495 76 02

Szkolenia wg. kategorii

Szkolenia wg. lokalizacji

Zamów szkolenie

Jeśli nie znalazłeś szkolenia dla siebie, napisz nam, czego potrzebuje Twoja firma.

Informacje o szkoleniach

Dziękujemy! Twój adres e-mail został dodany do bazy danych.

Dlaczego PKF

1

Szkolimy blisko 700 biegłych rewidentów rocznie z zakresu rachunkowości i rewizji finansowej

2

Wysokie kompetencje naszych wykładowców i "wzorcowe" realizowanie programów szkoleń potwierdzone zostały przez wizytacje przedstawicieli KRBR

3

Posiadamy 18-letnie doświadczenie w szkoleniu biegłych rewidentów z zakresu rachunkowości i rewizji finansowej na podstawie zezwolenia KRBR

4

Posiadamy 18-letnie doświadczenie w szkoleniu biegłych rewidentów z zakresu rachunkowości i rewizji finansowej na podstawie zezwolenia KRBR

5

Zrealizowaliśmy ponad 700 szkoleń dla blisko 15000 słuchaczy - czyli ponad 7800 godzin zajęć przeprowadzonych przez wykładowców PKF

Zaufali nam
PTWP S.A.
Poczta Polska
PAP S.A.
Grupa Lotos S.A.
WSiP S.A.
Prochem S.A.
Sokołów S.A.
Pekaes S.A.
Grupa Wydawnicza Infor S.A.
ZT Kruszwica S.A.
Aplisens S.A.
PKP Intercity Sp. z o.o.
Hawe S.A.
Bumar Sp. z o.o.
Phoenix Pharma Sp. z o.o.
Nasi partnerzy
Forum Biznesu
Kariera w finansach
Klub integracji europejskiej
PUDS
Rach
GoldenLine LinkedIn YouTube Facebook Google+ SlideShare Isuu