Zagraniczne szkolenia wyjazdowe - Portugalia i Hiszpania 2018

 

koszt pakietu szkoleniowego - 24 godz.
2 400,00 zł

koszt pobytu za osobę w pokoju 2-osobowym
6 300,00 zł

Dzień 1 ( 11.09.2018)
Zbiórka przy stanowiskach odpraw Rainbow na 2 godz. przed wylotem samolotu. Po przylocie transfer do hotelu w regionie Lizbony. Wieczorem kolacja i nocleg.

Dzień 2 (12.09.2018 - Portugalia)
Po śniadaniu  zwiedzanie stolicy Portugalii, w programie: dzielnice Baixa i Alfama, misterna konstrukcja windy św. Justyny, słynny deptak Rua Augusta, katedra. Następnie będziemy się wspinać do zamku św. Jerzego, gdzie znajduje się jeden z najpiękniejszych punktów widokowych Lizbony, a po obejrzeniu panoramy miasta czas wolny - okazja do spróbowania portugalskich przysmaków, np. słynnego bacalhau (dorsza). Kolejnym punktem programu będzie dzielnica Belem: klasztor Hieronimitów (UNESCO), wieża Belem, róża wiatrów oraz pomnik odkryć geograficznych upamiętniających sławnych portugalskich zdobywców: Henryka Żeglarza, Vasco da Gama oraz Ferdynanda Magellana. Przejazd na kolację i nocleg do hotelu w okolicach Lizbony. Dla chętnych i za dodatkową opłatą wieczór fado (ok. 40 EUR/os). (Trasa ok. 30 km).

Dzień 3 (13.09.2018 - Portugalia)
Po śniadaniu przejazd do Obidos - „miasta królowych” zaliczanego do siedmiu cudów Portugalii. Jest to otoczone średniowiecznymi murami obronnymi urokliwe miasteczko, z krętymi uliczkami i bielonymi kamienicami, sklepami z ceramiką oraz pamiątkami, niewielkimi restauracjami serwującymi lokalny likier wiśniowy - ginja. Następnie przejazd do Batalha, zwiedzanie klasztoru Santa Maria da Vitoria, który powstał dla upamiętnienia zwycięstwa króla Jana I nad Hiszpanami pod Aljbarrotą. Klasztor uznawany jest za perłę późnego gotyku, w jego skład wchodzą m.in.: trójnawowa bazylika z transeptem, Kaplica Fundatora, gdzie pochowany został król Jan I z małżonką Filipą Lancaster; Krużganek Królewski z bogato zdobionymi maswerkami, czy Niedokończone Kaplice. Ostatnim punktem tego dnia będzie Coimbra. Zwiedzimy ten słynny ośrodek akademicki położony nad rzeką Mondego: wieża zegarowa Torre, Stary Uniwersytet, Biblioteca Joanina, arkadowe budynki Sala Grande dos Actos, Largo da Portagem (głównego placu dzielnicy Baixa). Kolacja i nocleg w hotelu w okolicach Porto. (Trasa ok. 400 km).

Dzień 4 (14.09.2018 – Hiszpania)
Po śniadaniu przejazd do Pontevedry. Zapraszamy do spaceru urokliwymi uliczkami miasta będącego stolicą regionu Rias Baixas. Zobaczymy: Ponte do Burgo, bulwar Alameda, ruiny gotyckiego kościoła Santo Domingo, bazylika Santa María la Mayor. Następnie przejazd do najbardziej malowniczej miejscowości rybackiej okolic - Combarro. Podczas spaceru zobaczymy typową galicyjską architekturę kompleksu historycznych zabudowań Combarro oraz tradycyjne galicyjskie spichlerze - horreos. Następnie rejs statkiem po galicyjskim riasie - są to malownicze ujścia rzek przypominające fiordy. Przejazd na kolację i nocleg w okolice Santiago de Compostela. (Trasa ok. 220 km).

Dzień 5  (15.09.2018 – Hiszpania)
Po śniadaniu przejazd do La Coruna - historycznego portu i największego ośrodka regionu Rias Altas. Podczas wizyty  zobaczymy Wieżę Herkulesa - latarnię morską pochodzącą z czasów rzymskich, Paseo Maritimo. Następnie spacer po starówce La Coruna: Praza Maria Pita z Ratuszem Miejskim, XII-wieczna Kolegiata Santa Maria. Kolejnym punktem programu będzie Santiago de Compostela - miasto będące celem pielgrzymów przybywających od wczesnego średniowiecza do grobu św. Jakuba. Podczas spaceru ulicami Santiago zobaczymy Plaza de Obradoiro, Plaza de Prateria, Quintana de Vivos i Quintana de Mortos, tradycyjną zabudowę starówki oraz wspaniałą katedrę św. Jakuba, gdzie znajdują się relikwie świętego. Kolacja i nocleg w okolicach Santiago. (Trasa 160 km).

Dzień 6 (16.09.2018 – Portugalia)
Po śniadaniu udamy się do Porto - stolicy północnej Portugalii. Zobaczymy: Torre Dos Clerigos - najwyższą wieżę w mieście, Avenida Dos Aliados z ratuszem i pomnikiem króla Piotra IV, stację Sao Bento zdobioną obrazami wykonanymi z azulejos, katedrę. Czas wolny w najbardziej gwarnym miejscu Porto - Cais da Ribeira, wpisanym na listę UNESCO. Kolejnym punktem będzie wizyta w bodedze, podczas której poznamy proces produkcji wina porto, czas na degustację. Następnie rejs po rzece Douro, podczas którego będziemy podziwiać konstrukcję sześciu mostów łączących brzegi Porto i Vila Nova de Gaia oraz wspaniałą panoramę miasta. Przejazd na kolację i nocleg w okolicach Fatimy. (Trasa ok. 430 km).

Dzień 7 (17.09.2018 r.- Portugalia)
Po śniadaniu czas wolny w Fatimie na wizytę w sanktuarium Matki Boskiej Różańcowej, w której ołtarz przedstawia scenę objawienia trójce dzieci: Łucji, Franciszkowi i Hiacyncie.
Uwaga! Do bazyliki nie wolno wchodzić w kapeluszach, szortach itp. - konieczne są skromne stroje.
Następnie udamy się do Nazare - najsłynniejszej portugalskiej wioski rybackiej. Zobaczymy wspaniałą panoramę wybrzeża z punktu widokowego Sitio związanego z patronką miejscowości Nossa Senhora da Nazare i lokalną legendą. W czasie wolnym będzie okazja spróbować portugalskich przysmaków - ryb i owoców morza serwowanych w lokalnych restauracjach. Transfer do Hotelu Tryp Lisboa Caparica.

Dzień 8-10 (18,19,20.09.2018 - Portugalia)
Zakwaterowanie w Hotelu Tryp Lisboa Caparica HB.
Szkolenie 8 h dziennie z dwoma przerwami kawowymi.

Dzień 11
Śniadanie i wykwaterowanie, czas wolny, transfer na lotnisko w Lizbonie.
Przelot do Warszawy.

Dzień 8 (18 września 2018 r.)

Moduł 23 - Nowy model rozpoznawania przychodów wg MSSF 15 „Przychody z umów z klientami” (8 h)

Dzień 9 (19 września 2018 r.)

Moduł 24 - Leasingowa rewolucja w MSSF 16 „Leasing” oraz różnice do polskiego prawa bilansowego (8 h)

Dzień 10 (20 września 2018 r.)

Moduł 19 Zmiany regulacji w zakresie rewizji finansowej i ich wpływ na czynności rewizji oraz podmioty uprawnione do badania (8 h)

Do pobrania

Cena:

 • koszt pobytu: 6 300 zł za osobę w pokoju 2-osobowym 
 • koszt pakietu szkoleniowego: 24 godz. 2 400 zł


Świadczenia zawarte w cenie pobytu:

 • przeloty samolotem rejsowym (w obie strony)
 • opłaty lotniskowe,
 • transfery: lotnisko - hotel - lotnisko,
 • przejazdy klimatyzowanym autokarem podczas objazdu 10 rozpoczętych dób hotelowych,
 • 10 noclegów w hotelach,
 • wyżywienie według programu (śniadania + obiadokolacje)
 • opiekę polskiego pilota,
 • program turystyczny,
 • pakiet ubezpieczeniowy TU Europa (NNW, KL, CP, Assistance i bagaż).

 

Cena pobytu nie obejmuje:

 • biletów wstępu,
 • opłat za miejscowych przewodników,
 • podatku turystycznego w hotelach w Lizbonie (ok. 1 EUR/os./dzień),
 • systemu Tour Guide,
 • dodatkowych posiłków i napojów do kolacji,
 • wydatków osobistych,
 • dopłata do pokoju jednoosobowego 1400 zł, dopłata do pokoju z widokiem na morze 350 zł/os. (za potwierdzeniem, nie można zagwarantować dostępności)

Orientacyjny koszt biletów wstępu, usług przewodników lokalnych, napiwku dla kierowców, systemu Tour Guide - ok. 150 EUR

Inne:

Obsługa grupy w systemie TOUR GUIDE.
Jest to bezprzewodowy system oprowadzania grup, umożliwiający Klientowi wygodny sposób zwiedzania.

 

Zgłoszenia:

 1. Przesłanie podpisanej karty zgłoszenia traktujemy jako przyjęcie oferty i zawarcie umowy oraz akceptację Ogólnych Warunków Uczestnictwa Biura Podróży Rainbow Incentive & Incoming spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, które stanowią integralną część niniejszej oferty i obowiązują wszystkie osoby uczestniczące w wyjeździe.
 2. Wypełnioną kartę zgłoszenia prosimy kierować na adres:
  PKF Consult Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.,
  ul. Orzycka 6 lok.1B, fax: (022) 560 76 63, e-mail: szkolenia@pkfpolska.pl w terminie do dnia 15 kwietnia 2018 r.
 3. Uwaga: Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. W przypadku zbiegu terminów nadsyłanych zgłoszeń - pierwszeństwo maja osoby korzystające ze szkoleń.

 

Warunki rezygnacji:

Każdy uczestnik wyjazdu jest zobowiązany zapoznać się z Ogólnymi Warunkami Uczestnictwa Biura Podróży, które podczas wyjazdu zobowiązny jest stosować. 
Zgodnie z warunkami uczestnictwa Biura Podróży Rainbow Incentive & Incoming spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Zamawiający może zrezygnować z zarezerwowanych miejsc na następujących warunkach:

 • do 45 dni przed dniem wyjazdu                     - 7%
 • od 44 do 31 dni przed dniem wyjazdu          - 20%
 • od 30 do 21 dni przed dniem wyjazdu          - 30%
 • od 20 do 15 dni przed dniem wyjazdu          - 50%
 • od 14 do 8 dnia przed dniem wyjazdu          - 70%
 • 7 do 2 dni przed dniem wyjazdu                    - 80%
 • na 1 dzień przed dniem wyjazdu lub później   - 90%

 

Wpłaty na szkolenia:

 1. Zaliczka w wysokości 2000 zł + opłata za pakiet szkoleniowy w wysokości 2400 zł do dnia 30.04.2018 r.
 2. Pozostałą należność (dopłata do zaliczki) w kwocie 4300 zł do dnia 31.07.2018 r.
  Opłaty należy dokonywać na konto PKF Consult Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. w Banku Spółdzielczym w Ostrowi Mazowieckiej, Oddział w Warszawie, ul. Jubilerska 10, 04-190 Warszawa, nr 46 8923 0008 0131 2888 2012 0001.

 

Informacji udziela:

Centrum Edukacji PKF Consult
tel.: (22) 560 76 71, 560 76 55, fax (22) 560 76 63, szkolenia@pkfpolska.pl

Wykładowcy to biegli rewidenci, doradcy podatkowi i praktycy posiadający wieloletnie doświadczenie dydaktyczne w zakresie polskich i międzynarodowych standardów rachunkowości i rewizji finansowej.


Skontaktuj się z nami

Małgorzata Buf-Jabłońska
Dyrektor Centrum Edukacji
e-mail, 22 560 76 71

Karolina Łąkowska
Menedżer ds. projektów szkoleniowych
e-mail, 22 495 76 02

Katarzyna Szymczyk
Koordynator ds. szkoleń
e-mail, 22 560 76 55

Szkolenia wg kategorii

Szkolenia wg lokalizacji

Zamów szkolenie

Jeśli nie znalazłeś szkolenia dla siebie, napisz nam, czego potrzebuje Twoja firma.

Informacje o szkoleniach

Dziękujemy! Twój adres e-mail został dodany do bazy danych.

Dlaczego PKF

1

Szkolimy blisko 700 biegłych rewidentów rocznie z zakresu rachunkowości i rewizji finansowej

2

Wysokie kompetencje naszych wykładowców i "wzorcowe" realizowanie programów szkoleń potwierdzone zostały przez wizytacje przedstawicieli KRBR

3

Posiadamy 19-letnie doświadczenie w szkoleniu biegłych rewidentów z zakresu rachunkowości i rewizji finansowej na podstawie zezwolenia KRBR

4

Posiadamy 19-letnie doświadczenie w szkoleniu biegłych rewidentów z zakresu rachunkowości i rewizji finansowej na podstawie zezwolenia KRBR

5

Zrealizowaliśmy ponad 700 szkoleń dla blisko 15000 słuchaczy - czyli ponad 7800 godzin zajęć przeprowadzonych przez wykładowców PKF

Zaufali nam
PTWP S.A.
Poczta Polska
PAP S.A.
Grupa Lotos S.A.
WSiP S.A.
Prochem S.A.
Sokołów S.A.
Pekaes S.A.
Grupa Wydawnicza Infor S.A.
ZT Kruszwica S.A.
Aplisens S.A.
PKP Intercity Sp. z o.o.
Hawe S.A.
Bumar Sp. z o.o.
Phoenix Pharma Sp. z o.o.
Nasi partnerzy
GoldenLine LinkedIn YouTube Facebook Google+ SlideShare Isuu