Dofinansowanie szkoleń

Baza Usług Rozwojowych (BUR)

Kto może uzyskać dofinansowanie do szkolenia z Bazy Usług Rozwojowych (BUR)?

Dofinansowanie mogą uzyskać średnie, małe oraz mikroprzedsiębiorstwa mające swoje siedziby w jednym z 14 województw: woj. dolnośląskim, woj. kujawsko-pomorskim, woj. lubelskim, woj. lubuskim, woj. łódzkim, woj. małopolskim, woj. opolskim, woj. podkarpackim, woj. podlaskim, woj. śląskim, woj. świętokrzyskim, woj. warmińsko-mazurskim, woj. wielkopolskim, woj. zachodniopomorskim. 

Z dofinansowania wyłączone są firmy mające siedziby w województwie pomorskim i mazowieckim. 

Jeśli Twoja firma ma siedzibę w województwie pomorskim, albo mazowieckim przeczytaj dalej na temat „Dofinansowania wsparcia mikro, małych i średnich przedsiębiorstw w obszarze zarządzania przedsiębiorstwem, w tym zasobami ludzkimi dla kadry menedżerskiej”. To dofinansowanie obejmuje również Twoje województwo.  

Jak korzystać ze szkoleń dofinansowanych z Bazy Usług Rozwojowych (BUR)? 

Szkolenia dofinansowane z BUR to siedem prostych kroków:

Szczegółowe informacje są zamieszczone na stronie PARP: https://uslugirozwojowe.parp.gov.pl/. Pracownicy Centrum Edukacji chętnie pomogą przy rejestracji oraz wesprą Państwa w wypełnianiu formalności. Zapraszamy do kontaktu. Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości jest jedynie pośrednikiem między dostawcą usług czy podmiotami poszukującymi usługi rozwojowej.

Jakie szkolenia obejmuje dofinansowanie?

Dofinansowaniem są objęte są jedynie szkolenia wpisane do Bazy Usług Rozwojowych (BUR).

Centrum Edukacji PKF Consult posiada wpis do Bazy Usług Rozwojowych oraz Certyfikat SUS 2.0. Oznacza to, że wszystkie szkolenia organizowane przez CE PKF Consult mogą być dofinansowane w ramach BUR. 

Jaką kwotę dofinansowania mogę uzyskać do szkoleń? 

Dofinansowanie do szkoleń mieści się w przedziale od 50% do 80% ceny szkolenia i zależy od województwa, w którym położone jest przedsiębiorstwo oraz spełnieniem innych warunków, które mają wpływ na kwotę dofinansowania. Każdy z operatorów w danym województwie inaczej podchodzi do kwestii dofinansowania w kontekście limitów kwotowych dla danego projektu szkoleniowego. 

Dofinansowanie w ramach kompetencji dla sektorów w ramach BUR

Program kierowany dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. Wsparcie kierowane jest do przedsiębiorstw działających wyłącznie w branżach: budowlanej, finansowej, turystycznej, IT, mody i innowacyjnych tekstyliów, opieki zdrowotnej i pomocy społecznej oraz motoryzacyjnej z uwzględnieniem elektromobilności i dotyczy tematyki określonej przez Rady Sektorowe ds. Kompetencji link: https://www.parp.gov.pl/component/grants/grants/kompetencje-dla-sektorow

Dofinansowanie wsparcia mikro, małych i średnich przedsiębiorstw w obszarze zarządzania przedsiębiorstwem, w tym zasobami ludzkimi dla kadry menedżerskiej. 

W ramach tego dofinansowania funkcjonuje podział na 5 makroregionów i każda firma będąca mikro, małym albo średnim przedsiębiorstwem na mająca siedzibę na terenie Polski może aplikować o to dofinansowanie. https://www.parp.gov.pl/component/grants/grants/akademia-menadzera-msp

W jaki sposób realizujemy szkolenia dofinansowane z BUR (Bazy Usług Rozwojowych)? 

Szkolenia stacjonarne 

PKF Consult prowadzi kursy szkoleniowe z zakresu w następujących lokalizacjach - Warszawie, Poznaniu, Gdańsku, Wrocławiu, Łodzi, Katowicach oraz w Opolu. Trener prowadzi interakcję z uczestnikami. Dzięki praktycznemu aspektowi szkolenia uczestnicy szybko zapamiętują przerabiane zagadnienia i umieją zastosować je w codziennej pracy. 

Szkolenia on-line 

Szkolenie online jest kursem na żywo przy użyciu MS Teams, albo ClickMeeting. Podczas tej formy samokształcenia można zadawać w trakcie pytania trenerowi z zakresu Twojej pracy i związane z tematem szkolenia. Jest to wygodna forma szkolenia ze względu na możliwość uczestnictwa osób z całej Polski w jednym czasie bez konieczności podróży między siedzibami firmy. 

Warsztaty 

Warsztaty rekomendujemy pracownikom mającym wiedzę teoretyczną i jednocześnie chcącym sprawdzenia tej wierzy w warunkach sali wykładowej z wymagającym sparingpartnerem – Trenerem. Scenki, przykładowe rozmowy z Klientem to chleb powszedni naszych szkoleń warsztatowych i dzięki temu po uczestnictwie w Warsztacie jesteś gotowy/gotowa do wykorzystania swojej wiedzy w praktyce zawodowej. W ramach szkoleń możemy połączyć różne formy prowadząc szkolenia hybrydowe (np. hybrydowo on-line ze stacjonarnym) oraz formą warsztatu. 

Skontaktuj się z nami – wybierzemy najlepsze dla Ciebie rozwiązanie.