Kontakt

PKF Consult - Centrum Edukacji
ul. Orzycka 6 lok. 18, 02-695 Warszawa

tel.: +48 22 560 76 70, fax: +48 22 560 76 63
e-mail: szkolenia@pkfpolska.pl

Skontaktuj się z nami

Karolina Łąkowska
Karolina Łąkowska
Dyrektorka Centrum Edukacji

tel. 607 595 131 karolina.lakowska[at]pkfpolska.pl

Dyrektorka Centrum Edukacji, związana ze szkoleniami od ponad 20 lat. Przeszła drogą od opiekuna klienta, przez koordynatorkę szkoleń, po osobę tworzącą, rozwijającą i zarządzającą działami szkoleniowymi. Pasjonatka Francji, jej kultury muzyki i wina.

Patrycja Lichacy
Patrycja Lichacy
Koordynatorka ds. projektów szkoleniowych

tel. 693 333 558 patrycja.lichacy[at]pkfpolska.pl

Absolwentka studiów podyplomowych Menedżer ds. szkoleń i rozwoju na Akademii Leona Koźmińskiego. To urodzona organizatorka. Planuje szkolenia w najdrobniejszych szczegółach i podpowiada Klientom rozwiązania, które pozwalają im zarządzać szkoleniami myśląc długofalowo. Pochodzi znad polskiego morza, gdzie posiada dwa szwajcarskie psy pasterskie oraz… koziołka anglonubijskiego.

Katarzyna Szymczyk
Katarzyna Szymczyk
Koordynatorka ds. rozwoju i sprzedaży usług szkoleniowych

tel. 570 094 969 katarzyna.szymczyk[at]pkfpolska.pl

Socjolożka z wykształcenia. Od ponad 7 lat w PKF dba o zarówno o stronę merytoryczną, jak i organizacyjną szkoleń. Klienci doceniają Jej życzliwość, otwartość i pozytywne nastawienie. Bardzo dobrze radzi sobie ze złożonymi zadaniami. Miłośniczka Hiszpanii i pasjonatka kuchni śródziemnomorskiej. W wolnym czasie chętnie podejmuje nowe wyzwania rozwijając swe pasje ogrodnicze.

Bartosz Krzyżewski
Bartosz Krzyżewski
Koordynator ds. sprzedaży szkoleń

tel. 601 832 482 bartosz.krzyzewski[at]pkfpolska.pl

Ukończył studia dziennikarskie ze specjalizacją – komunikacja społeczna. Dlatego dobrą komunikację z Klientem stawia na pierwszym miejscu. Doświadczenie z Klientami z wielu branż pomaga mu wypracować złoty środek. Wsłuchuje się w potrzeby a następnie wspólnie z Klientem układa najlepsze rozwiązanie szkolenia zamkniętego – w myśl zasady szkolenia „uszytego na miarę”. Interesuje się polityką, filozofią i sportem. W wolnej chwili sięga po beletrystykę lub dobry reportaż.

Formularz kontaktowy

* pola obligatoryjne