Szkolenia otwarte // Zarządzanie

Na szkoleniach z Zarządzania, dowiesz się nie tylko o zarządzaniu strategicznym w przedsiębiorstwie, ale również o zarządzaniu personelem, zarządzeniu w warunkach kryzysu. Poznasz przegląd strategii zarządzania dzięki czemu będziesz mógł wybrać tę, która sprawdzi się najbardziej w Twojej pracy.  więcej

KATEGORIE

Jak skutecznie zarządzać zespołem rozproszonym? 

Co powinienem zrobić, aby w pracy przypominać Lidera, a nie tyrana. 

Zarządzam projektami… do wyboru mam wiele metodologii… Agile, Scrum, Waterfall… Która będzie najlepsza dla mnie i mojego zespołu? 

Zarządzanie zespołem i projektami zawsze było wymagającym zadaniem, do którego potrzeba było obszernej, multiscyplinarnej wiedzy i predyspozycji. 

Zarządzanie projektami to wiele etapów, które łączy jeden cel. Szkolenia w PKF pozwalają skuteczniej doprowadzać projekty do szczęśliwego końca na każdym z nich. Na naszych szkoleniach omawiamy między innymi planowanie, harmonogramowanie, realizację, kontrolę i rozliczanie zadań składających się na realizację celów projektu w ujęciu poszczególnych metodyk. 

Dzięki doświadczonym trenerom-praktykom czemu masz pewność, że poza zyskaniem wiedzy wdrożysz ją w praktyce w swojej firmie. 

Trenerzy są autorami materiałów szkoleniowych dzięki czemu masz pewność, że ich interpretacja będzie z pierwszej ręki. 

Na naszych szkoleniach z zarządzania projektami poznasz przegląd najskuteczniejszych strategii zarządzania, dzięki czemu poprowadzisz swój Zespół i Firmę do finalnego sukcesu. 

Trenerzy wdrożyli ideę zarządzania strategicznego w wielu przedsiębiorstwach, dzięki czemu wiedzą krok po kroku jak to zrobić. Trenerzy doskonale znają istotę strategii zarządzania oraz mają duże doświadczenie w procesie zarządzania strategicznego w Firmie. Na szkoleniach dowiesz się wszystkiego o pełnym procesie zarządzania strategicznego w przedsiębiorstwie, biorąc pod uwagę również zarządzanie personelem, zarządzenie w warunkach kryzysu. 

Wybrane szkolenia z zarządzania w PKF Consult

✔ Przegląd metodyk w zarządzaniu projektami (Agile, Waterfall, Scrum) ✔ Kursy Lean Management, Lean Accounting ✔ Manager czy Lider? ✔ Zarządzanie zmianą ✔ Ocena pracownicza ✔ Narzędzia coachingowe w kierowaniu zespołem ✔ Funkcje zarządzania w kierowaniu zespołem ✔ Zarządzanie wartością przedsiębiorstwa ✔ Zarządzanie ryzykiem biznesowym ✔ Zarządzanie innowacjami ✔ Nowoczesne GRC w świetle wymogów nadzoru nad instytucjami finansowymi. Wiedza i praktyka biegłego rewidenta. ✔ Governance Risk and Management (GRC)

Szukasz szkolenia? Nie ma go na liście szkoleń otwartych z zakresu zarządzania– zapytaj nas o wycenę szkolenia zamkniętego dla Twojej Firmy – Skontaktuj się z nami.

Formy szkoleń z zakresu zarządzania

Szkolenia stacjonarne 

PKF Consult prowadzi kursy i szkolenia z zakresu zarządzania dla managerów i pracowników w następujących lokalizacjach - Warszawie, Poznaniu, Gdańsku, Wrocławiu, Łodzi, Katowicach oraz w Opolu. Trener prowadzi interakcję z uczestnikami. Dzięki praktycznemu aspektowi szkolenia uczestnicy szybko zapamiętują przerabiane zagadnienia i umieją zastosować je w codziennej pracy. Szkolenia stacjonarne z zakresu rozwoju osobistego często prowadzimy w formie kameralnych warsztatów przy dużym stopniu interakcji z Trenerem uczestnicy doświadczają sytuacji, które pojawiają się w pracy i dzięki temu są przygotowani do lepszego zarządzania swoimi emocjami, czasem oraz mają większą motywację do wykonywania powierzonych im obowiązków.

Szkolenia on-line 

Szkolenia dla przedsiębiorców, managerskie czy kierownicze odbywają się także online przy użyciu MS Teams, albo ClickMeeting. Podczas tej formy samokształcenia można zadawać w trakcie pytania trenerowi z zakresu Twojej pracy i związane z tematem szkolenia. Jest to wygodna forma szkolenia ze względu na możliwość uczestnictwa osób z całej Polski w jednym czasie bez konieczności podróży między siedzibami firmy. Polecamy tę osobę zarówno osobom na stanowiskach kierowniczych, jak i osobom, które będą uczestnikami projektów.

Warsztaty i gry szkoleniowe

Szkolenia z zarządzania to nie tylko wykład i sesja pytań i odpowiedzi na określone tematy. Nasza oferta szkoleń zawiera także możliwość organizacji nowoczesnej symulacji biznesowej dla pracowników o nazwie „Królewski Ogród”. Symulacja biznesowa to interaktywny warsztat behawioralny zaprojektowany w oparciu o mechaniki gier tradycyjnych (planszowych, fabularnych i karcianych). Jest to w praktyczna realizacja koncepcji „experiential learning” oraz „discovery learning”. Uczestnicy podczas szkolenia-symulacji uczą się na podstawie własnych doświadczeń, analizy procesu decyzyjnego oraz możliwości zapoznania się z - często nieoczywistymi - konsekwencjami podejmowanych decyzji. Osoby grające wcielają się w role i pracują w symulowanym świecie. Świat, choć odległy od codziennej pracy, odzwierciedla konkretne uwarunkowania biznesowe. Dlatego też uczestnik symulacji, dzięki wsparciu trenera, z łatwością dokonuje transferu obserwacji i wniosków na grunt własnej pracy, zespołu lub całej firmy, jednocześnie działając w środowisku dla niego nowym, z dala od codziennej rutyny.
Symulacje „Królewski ogród” organizujemy wyłącznie stacjonarnie i w ramach warsztatów zamkniętych dla firm.

Rodzaje szkoleń otwartych

Szkolenia otwarte dla pracowników i przedsiębiorców w PKF Consult to nie tylko kursy, wykłady i warsztaty związane z zarządzaniem. Nasza firma szkoleniowa proponuje również szkolenia z zakresu:

Prawo i podatki
Dynamiczne zmiany w prawie (w szczególności prawo podatkowe) powodują konieczność nieustannej aktualizacji wiedzy prawnej przez specjalistów. Warto też być w pełni przygotowanym do kontroli podatkowej. Sprawdź nasze kursy i szkolenia podatkowe oraz sprawdź jakie są aktualne zmiany w prawie.

Finanse i rachunkowość
Nasza oferta kursów i szkoleń dotyczy także złożonej procedury dokumentacji finansów w przedsiębiorstwie. Dyrektor Finansowy widzi końcowy wynik finansowy oraz elementy, które wpływają na niego, Główna Księgowa skrupulatnie księguje faktury i dba o prawidłowość i rzetelność danych w sprawozdaniu finansowym, natomiast specjalista ds. controllingu z ogromnej bazy danych chce wyłuskać te kluczowe dla podejmowania dalszych decyzji w kwestii rozwoju firmy. Finanse to też osoby, które nie posiadają wykształcenia w tym zakresie, a dostarczają bardzo ważnych danych do wyników finansowych (handlowcy, dział operacyjny, marketing itp.) Strategia zarządzania finansami w firmie? Przekonaj się, że finanse mogą być dla każdego.

Kadry, płace i prawo pracy
Jakie szkolenie dla pracowników wybrać i jaką wiedzę pozyskać, aby zmniejszyć ryzyko mobbingu w mojej firmie? Jak przygotować dokumentację kadrową, jak rozliczyć wynagrodzenia, a jak policzyć czas pracy? Jakie zmiany zostały wprowadzone w ostatniej nowelizacji Kodeksu pracy, a jak rozliczyć delegacje pracowników? Więcej informacji odnośnie szkoleń typu „Prawo Pracy” czy też „Kadry i Płace”.

Rozwój osobisty
Jak skutecznie zarządzać sobą w czasie? Jak się przełamać i prezentować publicznie prawie jak Steve Jobs? Jak wzmocnić komunikację w zespole między pracownikami i wspólnie osiągać założone cele. Jakie umiejętności wzmocnić, aby lepiej negocjować i sprzedawać więcej? Sprawdź naszą ofertę kursów i szkoleń z kompetencji osobistych (miękkie umiejętności).

Bezpieczeństwo informacji i analiza danych
Wiele firm i specjalistów od cyberbezpieczeństwa dba w dzisiejszych czasach o bezpieczeństwo danych. Droga do bezpieczeństwa danych jest długa i kręta… wiedzie od bezpieczeństwa IT, przez kwestie związane z RODO i ochroną danych osobowych aż po zaangażowanie każdego z pracowników w cyberbezpieczeństwo. Sprawdź nasze szkolenia z bezpieczeństwa w cyberprzestrzeni, ochrony danych osobowych oraz analizy danych.